X Відкриті Всеукраїнські змагання з плавання пам’яті Марії Гавриш

Один раз на рік Вінницький міський палац дітей та юнацтва перетворюється на столицю одного з найпрекрасніших видів спорту – плавання, адже в Палаці збираються найкращі плавці зі всієї України. 15-16 квітня 2016 року басейн закладу зібрав на X Відкриті Всеукраїнські змагання пам’яті відомої на увесь світ вінничанки Марії  Гавриш, 96 учасників-спортсменів.
Цього річ у змаганні взяло участь 7 команд з Вінниці, Києва, Хмельницького, Бердичева, Южноукраїнська та польського міста – побратима Кельце (республіка Польща ), а саме:
  • СК «Олімп»  м. Южноукраїнськ.

У запеклій боротьбі кубок першості вибороли плавці Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, друге місце посіли спортсмени з команди Спеціалізованої ДЮСШ ЦСКФ «Дельфін» м. Київ, третє - команда Обласного Центру Фізичного Виховання Учнівської Молоді м. Хмельницький. Також у ході змагань визначались кращі плавці, ними стали - серед юнаків – Майстер спорту України Олексій Хникін, вихованець ВМ ПДЮ ім.. Лялі Ратушної, серед дівчат – Томашевська Олександра, вихованка команди  «Salos cortile» м. Кельце  Польща.
Всі переможці отримали почесні грамоти та медалі, а команди пам’ятні кубки. Від усією душі ми вітаємо усіх учасників змагань, бажаємо нових звершень, перемог та встановлення нових власних, Всеукраїнських та світових рекордів.

До побачення, X Відкритті Всеукраїнські змагання з плавання пам’яті Марії Гавриш, Здрастуй – XI змагання 2017!