Тиждень моди та краси - 2017

У період з 21 по 25 квітня 2017 року у КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» проходив Тиждень моди та краси.
Розпочався тиждень захопливим святом моди, гості якого мали можливість розібратися у важливих для сучасних підлітків поняттях стилів та модних трендів, а допомагали їм у цій непростій справі юні моделі з місцевих театрів мод. На святі вихованки театру моди «Оксамит» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» продемонстрували своє бачення тенденцій весняної моди та представили на розсуд глядачів більше 30 модних луків. Вихованки театру моди «Мini - М» дитячого об’днання «Mini - TV» продемонстрували перші моделі з нової колекції «Гирдани» та нагадали, що у погоні за модними трендами не варто забувати і про своє коріння та традиційні витоки сучасного костюму. Маленькі моделі колективу «Style Kids» Спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов №25 запалили вогники весняного настрою своєю колекцією «Fashion - Бум», а їх старші колеги з колективу «Стильні штучки» гуманітарної гімназії №1 продемонстрували високий рівень професійного дефіле та представили глядачам своє бачення тенденцій випускної моди цього року. А Весельська Софія, вихованка гуртка «Дизайн-мода» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної», презентувала уже третю свою авторську колекцію одягу під назвою «Le Fleur».

Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Свято моди
22 березня вихованці відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва взяли участь у захопливій грі – квесті «Місто майстрів», яку підготували для них педагоги відділу. На різних станціях команди гуртків змагалися не лише у творчій майстерності, а й спритності та кмітливості.
 Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Квест "Місто майстрів"

Того ж дня увечері у бібліотеці Палацу відбувся батьківський лекторій на тему «Психологічні аспекти готовності дітей до сценічних видів мистецтва та модної індустрії» за участі Марії Яценко, доцента кафедри психології Вінницької академії неперервної освіти. Учасники лекторію обговорили актуальні проблеми, з якими стикаються юні артисти та їх батьки, а також способи їх подолання.
Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Лекторій
23 березня вихованці театру моди «Оксамит» та гуртка «Дизайн-мода» взяли участь у майстер-класі з акторської майстерності та фотомоделінгу, який провели для них педагоги театру моди «Оксамит» Бєлан І.М. та Мельник А.В. спільно з фотографом Антонюком Іваном. Протягом майстер-класу юні моделі мали можливість перевтілитися у різноманітні образи та поповнити свої колекції професійних світлин.
Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Фотомоделінг

Цього ж дня у креатив-студії «Орхідея» відбулася презентація творчих родин під назвою «Творча родина – щаслива родина». Під час заходу свої творчі роботи презентували не лише вихованці гуртка – вже відомі в Палаці юні майстрині Горбунова Марія, Христюк Маргарита, Жупанова Марина, Войнова Юля, Українець Дарина, а й їхні батьки продемонстрували свої таланти.
Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Творча родина 

24 березня вихованці гуртків образотворчого мистецтва «Колорит» та «Юний художник» зустрілися у творчому двобої – мистецькому турнірі «Країна мистецтв». Учасники турніру змагалися у знаннях з образотворчого мистецтва, демонстрували свої уміння та проявляли фантазію.
Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням:  Турнір
А вихованці гуртків «Тістопластика» та креатив-студія «Орхідея» зустрілися для колективної творчої справи «Краса єднає». Юні майстрині від наймолодших до найстарших взяли участь у створенні чудового колективного пано з солоного тіста.
Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням: Колективна творча справа "Краса єднає"
25 березня відбулася творча зустріч «На перехресті часів: мистецтво витинанки у сучасному світі» вихованців гуртків декоративного мистецтва та скрапбукінгу.

Переглянути  фотозвіт  можна за посиланням:  Витинанка 
Завершився тиждень конкурсом юних майстринь «Творча майстерня», участь у якому взяли участь вихованки гуртків «М’яка іграшка» та «Повір у себе». Старші вихованки змагалися у професійному конкурсі, створюючи м’яку іграшку з фетру. А молодші вихованки взяли участь у веселій командній вікторина та, водночас, продемонстрували свої знання з технології виготовлення м’яких іграшок.
Коментарі